Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rádióban miért tilos rockzen...

A rádióban miért tilos rockzenét leadni?

Figyelt kérdés

Petőfi rádió-tegnap délután-azt hittem rosszul hallok


az aws-viszlát nyár zenéjét hallottam valami akusztikus verzióban vagy hogy. Volt,hogy tankcsapda számot dolgoztak át rádióbarátra és azt kellett hallgatni.Miért? én értem,hogy olyan zene kell ami 7től 70évesig mindenkinek jó,de néha nem lehet kivételt tenni? főleg ha valami lájtos rockról van szó.Max a klasszikusoktól mernek leadni egyet-egyet hébe hóba.


2019. ápr. 17. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos
2019. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért herélik ki a jó rockszámokat és adják le rádióbarát formában?
2019. ápr. 17. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Hallgass másik adót. Van a Petőfin kívül még elég sok.
2019. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
61%
Nem tilos, csak a kutyát nem érdekli.
2019. ápr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alain Delon ***** válasza:
Mert még véletlen felborzolná a kedélyeket. Bár a Petőfi régen nem ilyen trágya volt. Tudom neked ajánlani a Campus rádiót. Debreceni, de interneten is lehet hallgatni. Itt még metal műsor is van, de amúgy is sok rockot játszanak és vannak zenével foglalkozó műsorok, ahol szintén sokat foglalkoznak a rockkal.
2019. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Aki másik rádiót ajánlana:

Én semmilyen rádiót nem hallgatnék,de melóban ez megy,ezt kell szeretni

2019. ápr. 17. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos, csak a többség a populáris-nyál típusú zenéket szereti, és a rádiónak a minél több ember igényének a kiszolgálása a célja. Metálosként nem véletlenül nem hallgatok rádiót. CD-n meg azt hallgatok, amit ÉN akarok.
2019. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!