Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Nabu senpai hány éves?

Fan fictiont szeretnék róla írni. A koncepció megvan, csak Nabu senpaihoz kéne igazítanom a szereplők életkorát.

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime, fanfiction, YouTube, Wattpad

ápr. 19. 09:28  Privát üzenet  

A válaszok
Nem tudom, de annyi biztos

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 19. 13:00 Privát üzenet
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Ha alternatív univerzumban (AU) írod, akkor mindegy az életkor!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 21. 19:21 Privát üzenet
Zsófi1919 nevű felhasználó válasza:

Szia! Nem tudom hogy szükséged van-e még a válaszra de régebben az egyik videójában azt mondta Nabu-senpai hogy 25 éves.Nem tudom hogy jól emlékszem-e de kiinduló pontnak jó lehet. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/4Időpont ápr. 24. 13:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

3. Köszönöm a segítséget :D

# 4/4Időpont ápr. 24. 22:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történne ha megenném a világot? (és megnőnék akkorára, mint a bolygónk)
17 éves gyerek személyi igazolványának meghosszabbításához kell mindkét szülő jelenléte, vagy hozzájárulása?
Van olyan aki szeret olvasgatni érdeklődni a feeder-feedee témával kapcsolatban?
Hy! Tudtok a Bunny Girl Senpai ( Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai ) hoz hasonló animéket?
Van egy MSI számítógép AP 1900 típusú, hol tudom szervizelni? A gép olyan 10-éves kb.
Milyen könyveket ajánlotok egy 13 éves gyereknek aki szereti a háborús, a star warsos, izgalmas könyveket?!

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!