Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszeretném mondani anyukámnak...

Elszeretném mondani anyukámnak, hogy lassan fél éve rászoktam a dohányzásra. Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Apukám tud róla és ha szépen megkérem és adok rá pénzt akkor vesz is nekem! A baráti társaságomnak köszönhetően szoktam rá és a stressz miatt ami az iskola és az edzések miatt rakódik rám! Nagyon kevés időt töltök otthon az edzések miatt és nincs elegendő időm kipihenni magam! Btw a szüleim együtt vannak.

2019. ápr. 19. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet felvezetni.

Csak annyit tehetsz hogy olyan pillanatban mondod el neki amikor épp büszke rád, vagy elégedett miattad, vagy csak szimplán jó kedve van ESETLEG ha pl beteg vagy, mert nem hiszem hogy elkezdene anyukád veszekedni miközben amúgy tök szarul vagy. Csak mondd ki. Aztán úgyis kell magyarázkodni

2019. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt meg elfelejtettem leírni, hogy 16éves vagyok.
2019. ápr. 20. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!