Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Tinifilm melyben a fiú szerelmes a lányba, de félénk, és nem meri elmondani?

Lehet ez film vagy sorozat is, olyanra gondoltam mint a 13 Reasons Why-ból Clay és Hannah kapcsolatára.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, sorozat, tinifilm

ápr. 20. 01:28  Privát üzenet  

A válaszok
Megan964 nevű felhasználó válasza:

Szia!

Én a Pomponsrácok-at javasolnám, tuti kis mozifilm. :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 21. 00:09 Privát üzenet
Julien and Gustavson yaoi a legjobb^^ Szetem ez a nekedvaló! :)

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 28. 17:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Olcsón lehet valami értelmeset is vásárolni?
Mit tegyek ha egy olyan énekesbe vagyok szerelmes aki számomra teljesen elérhetetlen? Nem magyar és nem is amerikai! 10 évvel idősebb mint én.
Tudtok mondani nagyon vicces filmeket? És olyan filmet ami szomorú vagy szerelmes vagy mindkettőt?
Tudtok ajánlani 2015-18-as szerelmes doarmákat?
Hogy szereszhetek vissza egy lányt, aki azt mondta már semmi sem lesz köztünk? Halálosan szerelmes vagyok belé és csak ő kell, mit tegyek?
Van egy lány akibe szerelmes vagyok de nem tudom hogy ő is-e vagy nem. Mi a véleményetek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!