Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne egy...

Lányok nektek bejönne egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem hogy nektek bejönne e egy ilyen fiú;

174cm magas

Sportos testalkat (kb56-58kg)

Barna haj

Egy szerintem se nem annyira csúnya ,se nem annyira szép arc.

Kedves , megértő,szerintem humoros vagyok mindig próbálok viccelődni. Hűséges tipus, nagy részben optimista.

De lusta vagyok(néha tanulni , házi munkát szoktam végezni)

Türelmetlen, kicsit néha hamarabb felkapom a cukrot a megszokottnál :)

Se nem dohányzom , se nem iszom.

Lányok nektek ez bejönne ? Építő jellegű kritikákat elfogadok szívesen :)

16/f



2019. ápr. 20. 18:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ezek alapján adnék esélyt. Akkor jönne be ha jól érzem magam vele vagy többet akarok tőle. Illetve ha passzolunk.
2019. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a válaszodat !
2019. ápr. 20. 19:00
 3/23 anonim válasza:

A leírtak alapján jófej lehetsz bár ha ilyet kérdezel kissé bizalom hiányos,

nem túl magabiztos lehetsz nem biztos de nekem ez jött le . Bocsiiii hogyha ez nem van.... De egyébként igen szerintem sok lánynak bejönnek.

2019. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
* nem ez van sorry gyors írás átka XD
2019. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Csak kissé bizonytalan vagyok , mert sajnos kevés lány van akinél egyáltalán esélyem lenne és nem értem mi lehet velem a baj
2019. ápr. 20. 20:56
 6/23 anonim válasza:
Egyébként próbálkozol is a lányoknál és vissza utasítanak vagy csak úgy gondolod hogy úgyis vissza utasítana?
2019. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Próbálkozok is :) Mármint a suliba nem, ahhoz nincs elég bátorságom de sulin kívül igen. Tetszett már egy pár csaj és sajna mindtől megkaptam hogy nem kellesz :(
2019. ápr. 20. 21:28
 8/23 anonim válasza:
És ha szabad megkérdeznem akkor miért, mit mondtak miért nem? Mindegyik csak azt mondta hogy nem kellesz mert nem aztán szevasz tavasz vagy meg is indokolták? Mondjuk a kérdésedből kiindulva a külsőd miatt az nem jött be nekik vagy mindenkinél változó? Ne haragudj hogy ennyit kérdezek XD
2019. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem gond ha kérdezel :) Hát pl ha írtam neki volt olyan hogy nem is válaszol. Pedig előtte jól elvoltunk meg minden írtam neki hogy milyen napod volt.. erre semmi válasz :(... Akihez meg oda mentem és megkérdeztem tőle hogy ugye lenne e kedve az csak annyit mondott hogy nem . Nekem nem kellett indok , hogyha nem akkor nem.Próbáltam már neten is ismerkedni de sajna nagyon kevés az értelmes ember akinek ha írsz egy jó szöveget veszi is a lapot :(
2019. ápr. 20. 21:51
 10/23 anonim ***** válasza:
Túl görcsösen akarsz csajt. Engedd el magad és hirtelen jön majd :)
2019. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!