Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Facebookon rá lehet jönni valahogy az “elfelejtettem a jelszavamat” -nál, hogy a kicsillagozott e-mail cim mi is?

Volt régen egy másik fb profilom aminek az e-mail címe nem a saját nevem volt , ezért gőzöm sincs , hogy mi lehet, és nem tudok belépni. Hogyan tudnám kideríteni, hogy mit is adtam meg?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, e-mail

ápr. 20. 21:05  Privát üzenet  

A válasz
Sehogy, biztonsági okokból csak a hozzáférésre jogosultnak kell tudnia, csak ahhoz nem szabad elfelejteni, fel kell írni valahova. Ennek hiányában elveszted a hozzáférést, és szintén biztonsági okokból nem fogják kiadni, nehogy illetéktelenek férjenek a fiókhoz. Nem érne semmit a védelem, ha meg lehetne kerülni.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 21. 08:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudok bejelentkezni SeeMTA-ra ha elfelejtettem a kódom s felhasználó nevem?
Nyáron hánykor szokott sötétedni? Én már nem tudom, elfelejtettem
Mit tegyek? Elvesztettem a menzakártyám es rajta volt a sorszám de elfelejtettem. Nem tudom hogy lehetne-e így újat igényelni.
Mit tegyek ha beakarok jelentkezni gta 5-be de az emailem amivel bejelentkeztem elfelejtettem? Próbaltam új fiókot csinálni de úgy nem engedett be? Hol mit keressek, hogy visszatudjak jelentkezni?
Elfelejtettem az Origin bejelentkezéshez, mit tegyek? (több lent)
Elfelejtettem az instagramhoz kapcsolodo gmail cimem. Mit tegyek?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!