Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legdurvább horror film?

Melyik a legdurvább horror film?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha tényleg konkrétan poszt-traumatikus stressztől akarsz szenvedni pár éven át, akkor nézd meg a BBC által 1984-ben készített Threads című dokudrámát. Nem igazi horrorfilm szörnyekkel meg vámpírokkal és más hülyeségekkel, hanem azt mutatja be, hogy nézne ki a valóságban egy atomháború. Soha nem fogod kiverni a fejedből.


Régen fent volt YouTube-on, de már letörölték. Természetesen magyar szinkron / felirat nincs, soha nem is volt.

2019. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A Farm.
2019. ápr. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fent van a Threads (videa), magyar felirattal, és tényleg elég kemény.


Számomra a Háromszög az egyik legdurvább. Ez sem horror, hanem időparadoxonos thriller, de nagyon félelmetes, amikor saját magát kergeti a csaj.

2019. ápr. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Háromszög sincs magyar szinkronosan?
2019. ápr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ami valaha is a legnyomasztóbb volt számomra, a Sóhajok.

Én az 1977-est láttam, de van ilyen címen 2018-ból is ami szerintem az előző remake-je. A régi film is nagyon hatásos, korához képest nagyon jó technikával és félelmetes hanghatásokkal. De már önmagában a sztori is megért annyit, hogy három napig a hatása alatt voltam és aludni sem bírtam, szóval nem hiszem hogy bevállalnám még egyszer.

2019. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, amitől TE LEGJOBBAN BORZOGSZ.

Lehet, én ugyanazon unatkozom, vagy nevetek.

2019. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Háromszöget nem értettem :( Ez nem azt jelenti, hogy nem tetszett, de máig gondolkodom rajta. Lehet, hogy még egyszer meg kellene néznem.

Nekem a Tűnj el! típusú filmek jönnek be a legjobban, ahol igazából az ember a hunyó. Természetfelettiből még mindig a Másvilág vezet.

2019. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Más Világnak szerintem a csattanója durva, de amúgy a film alatt nem xartam be. És igen, egyéni hogy ki mitől fél.

Sokan a démonok között trilógiától rettegnek, én simán megnéztem egyedül éjszaka. Bár az nem is horror és itt a kérdés a horror volt. Ilyenek pl. mint a Végső állomás, röhögök, de a Sóhajok nagyon odavágott. Rendkívül nyomasztó, véres, misztikus rémálom.

2019. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!