Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki köztetek aki...

Van valaki köztetek aki 18eves kora óta antidepresszánsal él? Nekem lassan 9 éve ez van, aggódom mert nagyon fiatal vagyok még mi lesz évtizedek múlva lehet élni velük egy életen át?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 21. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ki írták 20éve a coaxilt (antidepresszáns) de egy idő után leáltam róla mert a nemi vágyat levitte a béka feneke alá. Néhány éve amikor édesanyám elhunyt akkor újra elkezdtem szedni. Most újra lefogom tenni, már fél szemével szedem.
2019. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam az a gond ha abba hagyom (persze csökkentve és szép lassan ) akkor esek vissza pár héten belül és sokszor van amikor cserélni kell mert a szervezetem hozzá szokott így nem tudom hogy mit tudjak tenni örülnék ha nekem is ennyire hosszú távon használna egy fajta de én két évente kell cseréljek és eléggé megvisel a csere 🙁 gratulálok neked csak így tovább
2019. ápr. 21. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már fél évnyi használat tönkrevágott, alig bírtam felállni. Te 9 év alatt jól szétcseszhetted már magad. Pedig csak élnes kellene!
2019. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!