Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol kezdjem? el szeretném...

Hol kezdjem? el szeretném kezdeni nézni az animeket de nem tudom hol kezdjem! Vagy mit kene keresnem!

Figyelt kérdés
Ha lehetne akkor természetfeletti és kaland valaki tud valami jót?
2019. ápr. 21. 21:57
 1/9 anonim válasza:
Death note!
2019. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Először a magyar szinkronos animéket ajánlom mondjuk egy nagyobb animével: pl naruto, dragon ball, death note de kedvedre válogathatsz.

Nem.kell feltétlenül magyar szinkronossal kezdened, mert a legtöbb jó animéhez nincs is magyar szinkron csak szöveg

Remélem tudtam segíteni :)

2019. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jársz ha el sem kezded!
2019. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Tudok ajánlani párat, ami talán tetszene. Kezdésnek nem ajánlom, hogy egy 700 részes Narutót válassz, kezdj inkább valami rövidebbel.



- Tenrou: Sirius the Jaeger (13 rész)

Nem kaland, de természetfeletti. Nekem majdnem ez volt az első animém. Vámpíros-vérfarkasos, harcolós anime, nekem nagyon tetszett


- Akame ga kill! (24 részes)

Nagyon izgalmas, fordulatos anime, ha bírod a véresebb dolgokat és a sok halált akkor csak ajánlani tudom (bár ez csak az én szerény véleményem, de nekem ez az egyik kedvencem)


- Akatsuki no Yona (24 rész)

Ez az anime nincs befejezve, de ettől függetlenül én még jónak tartom. Kicsit romantikus, de nem ez kapja benne a főszerepet.


- Log Horizon (2 évados, mindkettő 25 részes)

Másik világba átkerülős anime, szereplőink konkrétan egy játékba kerülnek bele.


- Re:Zero (25 rész)

Szintén másik világba átkerülős. Az elejét kicsit unalmasnak tartottam, de ennek ellenére mégis végignéztem, és valahol a 18. rész körül majdnem elsírtam magam. Ha szereted a drámai, érzelgős részeket is, akkor tudom ajánlani.


- Tate no Yuusha no narigari

Ez az anime most fut, hetente kerülnek fel a részei. Másik világba átkerülős, de kalandos, izgalmas, nekem az egyik kedvencem. Jelenleg a 15. résznél tart.


- Dororo

Szintén most fut, 15. résznél tart. Démonölős anime, ez a másik kedvencem.


- Kimetsu no Yaiba

Szintén most fut, tegnap került fel a 3. része. Ez is démonos, természetfeletti anime, és egész jónak ígérkezik.


Remélem találsz valamit ami tetszik :D Nem láttam még sok animét, így nem tudok olyam sok közül válogatni

2019. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én az inuyashaval és a death nothéval kezdtem
2019. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kezdetnek a Naruto-t vagy Bleach-t ajánlanám!! Mind a kettő jó hosszú, megvan bennük minden, akció, dráma, kaland, komédia..még romantika is, ha úgy vesszük. Mind a kettőnek jó része szinkronos, a vége már feliratos, de addigra úgyis beleszeretsz és leszarod a szinkront + hozzászoksz a felirathoz, hogy utána már ne tarthasson ez vissza a következő választásodnál. Nekem személy szerint a Naruto volt az első, és egyszerűen elvarázsolt a történet részletessége(Rögtön ez után a Bleach, nem véletlen ezt a kettőt ajánlom..ezek szippantottak be az animék világába). Tele van “töltelék epizódokkal”, de szerintem egyáltalán nem zavaró! Remélem tudtam segíteni! :)
2019. ápr. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kirito wolf válasza:
Én a My hero academia vagy Boku no hero academia ki hogy nevezi
2019. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nanatsu no Taizai
2019. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!