Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adott egy kínai láncfűrész...

Tototolk kérdése:

Adott egy kínai láncfűrész flinke Fk/-9900 a dugattyú tűgörgőjénél volt mind a két oldalt alátét szerű olyat lehet kapni vagy elhanyagolható lenne? Mert az egyiket elhagytam.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Zégergyűrű lehetett? Pár forint a boltban akkor is, ha minden közeli méretből hármat veszel.
2019. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem zégergyürű volt. Nem tudom hogy itt tudok e képet csatolni hogy érthetőbb legyen maga a kérdésem. De ez az alkatrész úgy néz ki mint egy lapos alátét aminek egyik oldala be van sűlyesztve ebbe a sulyesztésbe ment a tűgorgő tehát ez volt a felépítés: dugattyú kulsején az e alakú zégergyürű dugyttyufal falonbelülről ez az alátét szerű utána tűgorgő (ami ugye benne van a hajtókarban) megint ez az alátét szerű dugattyú fala és e alakú zégergyürű. Tehát ez a két alátét szerű közé megy be a hajtókarban lévő tűgorgő.
2019. ápr. 24. 20:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Tűgörgő persely volt.
2019. ápr. 26. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Most akkor arra a két hézagoló lemezre gondolsz ami a dugattyú csapszegen van a hajtókar két oldalán? Persze hogy kell, hiszen ez biztosítja a görgőskosarat hogy ne csúszkáljon valamint a hajtókart hogy ne akadjon bele a főtengelycsonkba. Olyan nem lehet hogy nincs, vagy csak egy van mert elszórtam...
2019. szept. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen az volt de 2 alátét megfurva Megcsiszolva tökéletesen pótolta.
2020. jan. 8. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!