Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik az...

Vannak itt olyanok akik az utobbi pár hónapban ismerték meg a BLACKPINK nevű lánybandát?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róluk?


Ha esteleg bejön nektek akkor melyik csaj fogott meg titeket előszört?


Vagy ha bem tetszik miért?



2019. ápr. 22. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én már egy éve ismerem őket de remélem azért nem baj ha válaszolok, azért ez sem olyan sok idő még :D Nos a Blackpink, a néégy lány Jisoo, Rosè, Lisa és Jennie. Először a Boombayah számukat ismertem meg tavaly május vagy április körül,szóval még mielőtt a körülöttük levő hype kialakult volna. Eleinte csak egy számukat hallgattam (boombayah) aztán megjelent a ddududdudu és kész teljesen ráfüggtem az egész albumra :D Nagyon megszerettem őket akkor, mindegyik koreót megtanultam és sokat olvastam róluk. Rosè lett a kedvencem közülük, mert szerintem nagyon jól táncol és szép a hangja, tetszik a stílusa. Aztán nemrégiben kijött a Kill this love című album ami csalódást okozott nekem, kicsit nagyobb durranásra számítottam a dalokat és a koreókat tekintve is. Mivel a Blackpink a YG-nál van, ami az egyik leghíresebb entertainment a SM és a JYP mellett Koreában,ezért érthető módon viszonylag kevés számmal és rövid idő alatt is nagy sikereket tudtak elérni. Rengeteget olvastam a Blackpinkről, YG-ról meg az egész kpopról és azt kell hogy mondjam, a Blackpink nem a legjobb kpop banda, vannak náluk tehetségesebbek, csak ugye a hype miatt nem találkozunk velük olyan sűrűn. Sajnos egy olyan számuk sincs amit saját maguk írtak volna vagy koreografáltak volna meg, ők csak előadják amit megtanítanak nekik. Még mindig szeretem pár számukat nevezetesen a Playing with fire és az as if its your last a kedvencem,de már nem gondolom őket olyan jónak mint az első pár hónapokban amikor megismertem őket.
2019. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
A hype mindig is ott volt körülöttül, mert a YG-hez tartoznak...
2019. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem nagyon jók, igaz nem ők írják a dalokat és nem ők találják ki a koreográfiát, de nagyon tehetségesek, kellemes hangjuk van és gyönyörűen táncolnak. Engem először Lisa és Jisoo fogott meg. Lisa azért, mert jól tudod rappelni. Jisoo pedig azért, mert számomra olyan különleges a hangja.
2019. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, régebb óta ismerem őket de először Jisoo fogott meg.

Egyrészt gyönyörű volt és az énekhangja is nagyon tetszett.

2020. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Engem először Rosé fogott meg, de mostmár nem nagyon tudnék választani közülük. Valójában mindegyikük megfogott valami miatt:

Lisa: tánc, rap

Rosé: tánc, hang

Jennie: rap, és a cuki "gummy smile" vagy hogy mondják

Jisoo: visual, hang (amúgy szerintem ő is nagyon jól táncol, hiába mondják azt, hogy nem). Szóval nem tudnék választani.

2023. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont akörül ismertem meg őket, mikor kiírtad a kérdést! Engem először Rosé🌹 és Jisoo💜 fogott meg. Először az As If It's Your Last-ot ismertem meg tőlük. Elmondom, hogy mik fogtak meg a tagokban:

Lisa💛:

- tánc: ÚRISTEN! nagyon jól táncol! imádom😍😍

- rap: én először azt mondtam, hogy Jennie a legjobb rapper, de nem! mindkettő nagyon jó!

Rosé🌹:

- ének: annyira jó hangja😍. miatta lett a hobbim az éneklés!

- tánc: ő is nagyon jól táncol, de szerintem Lisa a legjobb táncos!

- visual: azt hittem rá, hogy ő a visual, de nem😭! nagyon szép, hiába mondják rá, hogy nem!

Jennie🖤:

- rap: fhúú...... mikor kijött a D4😍😍!

- ének: hallgassátok meg a Whistle japán verzióját! megértitek miért az egyik kedvenc tulajdonságom benne!

- tánc: HYLT inkigayo refrén😍😍😍

- mosolya: annyira cuki mikor mosolyog😍😍

- jól néz ki: annyira szexi a koncerteken❤😍

Jisoo:

- énekhang: annyira szép a hangja mikor énekel! azt hittem rá először, hogy a főénekes!

- visual: annyira szép😍💓!

- tánc: igaz azt mondják, hogy nem jó táncos, de szerintem az!

- kedvessége: mindig mikor a többi tagok sírnak mindig ő törli le a könnyeiket! annyira kedves, cuki és törődő!

Én még mindig szeretem őket! Ja és kedvenc dalaim:

2016: összes

2017: AIIYL

2018: Forever Young, See U Later, Jennie Solo (mindkettő)

2019: Kick It, DKWTD

2020: összes kivéve a Bet You Wanna

2021: Rosé 2 szólója és Lisa SG-je

2022: összes kivéve a Ready For Love

2023: Jisoo All Eyes On Me, The Girls, You & Me (mindkettő)

Ezek a kedvenc dalaim tőlük! Mindegy! Imádom őket😍😍!

jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!