Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyílászárót szeretnék cserélni...

Nyílászárót szeretnék cserélni a lakásban. Szegeden a Jola céget választanám ki ablakcseréhez. Esetleg tudtok véleményt írni róluk? Szépen, igényesen dolgoznak? A megadott időt betartják? Stb.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 10:04
 1/4 Waff ***** válasza:
Nemrég cseréltem nyílászárókat, én is először a Jola-t néztem, mert ők adták a legkedvezőbb árajánlatot. Utánaolvasgattam a cégnek és nagyon sok negatív véleményt találtam róluk, így végül "magánúton" oldottam meg, 2 darab ablakot cserével, szállítással, bontással, beépítéssel 200 alatt megúsztam. Ugyanez a Jola-nál 270 lett volna, a többi nyílászárós cégnél meg mind 300 felett....sőt volt árajánlat 500 ezer (!!!!) Ft körül a két ablakra.
2019. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi válaszod
2019. ápr. 26. 22:02
 3/4 Flan válasza:
Tudni kell ,hogy a Jola egy Országos hálózat,a debreceni tagja a hálózatnak pedig egy bohózat:) Két bohóc játsza főszerepet,akiket a saját alkalmazottaik báboznak ,mégpedig sikeresen:)
2019. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Simonnóra válasza:
Régen hallottam róluk rosszabb tapasztalatokat (5+ éve), viszont most a cégem tőlük vásárolja iroda felújításhoz az ajtókat-ablakokat és pont azt mondják a vezetők, hogy jobb a JOLA, mint a többi hasonló cég. És az áraik is jók. Ami drágább, persze azért drágább (pl. egy jobb minőségű acél bejárati ajtó) mert tényleg többet tud. Ha megnézi valaki a hasonló termékeket másoknál, egyértelműen olcsóbbak vagy max ugyanannyiba kerülnek...
nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!