Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Középiskola után, érettségi alatt munka? Ilyet lehet egyáltalán? Nektek mi a véleményetek róla?

Most lesz majd a gimis ballagásom, és mivel hirtelen pénz kellene, arra gondoltam, hogy az írásbeli érettségi után kb. 3 hétre (a szóbeli érettségiig) elmennék dolgozni gyárba (8 óra naponta), fel is vennének mert már voltam ott diákmunkán. Aztán ha hazaérek tanulnék érettségire.

Ez így megengedett, hogy érettségi szünet alatt dolgozzak? Ti mit gondoltok róla?

18/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: munka, lehetőség, pénz, érettségi, ballagás, gimnázium

ápr. 23. 11:53  Privát üzenet  

A válasz
Igen, megengedett. Sok sikert

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 24. 06:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Londonban mennyit lehet kerseni, ha sztriptíztáncosnak kimegyek?
Szerintetek érdemes kórházi takarítónak menni?
Ha szülész/szülésznő mellett szeretnék dolgozni érettségi után hogyan tovább?
Mennyire kifizetődő Magyarországon fogorvosnak lenni?
Normális, ha nem tudom, hogy mi szeretnék lenni?
Ha rendelkezem Érettségi törzslappal akkor ezt tüntessem fel az önéletrajzomban?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!