Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti jelenleg milyen nyelveken...

Ti jelenleg milyen nyelveken beszéltek és még milyen nyelveken szeretnétek megtanulni?

Figyelt kérdés
Én jelenleg angolul és nyilvánvalóan magyarul beszélek, illetve már egy jó ideje tanulom a jelnyelvet is. (Hogy őszinte legyek pusztán szórakozásból tanulom, de ki tudja... lehet valamikor még jól jön.) Meg szeretném tanulni a francia, koreai, japán és thai nyelveket is. Illetve minden nyelv elsajátításával boldogabb leszek, hiszen az egyik célom az életben 5 nyelven folyékonyan beszélni.

2019. ápr. 24. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Értelmesen beszélni magyarul és angolul tudok. Oroszul, és törökül meg tudom magam értetni szükség esetén, németül meg maximum tudok venni egy zsák krumplit, de segítséget már nem tudok kérni (nyilván a tanár szerint előbbi sokkal fontosabb volt). Utóbbit csak azért tanultam, mert szakközépben kötelező volt, viszont amúgy utálom. Más nyelven már nem tervezek megtanulni az életben, ezeket is csak időtöltés okán tanulom.
2019. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Angolul aránylag jól tudok, most az olaszt tanulom de még csak nemrég kezdtem el. A jövőre nézve az orosz és a spanyol van tervben.
2019. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Idegennyelvből az angol megy a legjobban, nyáron megyek felsőfokúzni. Tavaly kezdtem németet tanulni, de amennyire könnyen ment az angol, annyira döcögős a német. Illetve a franciát kezdtem el pár hónapja, azzal tök jól megvagyok. Németből sem állok vészesen, de valahogy nehezebben áll rá az agyam.

Tervben van még a portugál, csupán azért mert tetszik, a kultúra, a nyelv, az ország. Illetve tök szívesen megtanulnék még arabul és svédül, de ezeket is csupán azért, mert tetszenek. Meg ami még nagyon tetszik az a lett, de kétlem, hogy arra mát sor fog kerülni. :D Meg talán még az orosz, de ez olyan rengeteg nyelv, fogalmam sincs hogy fog mind összejönni, de azért megpróbálom. :D

2019. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván magyar

német: közép és felső közt

francia: mondjuk hogy nem halnék éhen ha odakeverednék..

angolt sajnos sosem tanultam: ebből minimális, csak amennyi eddig rám ragadt innen-onnan


Jó lenne az angolt megtanulni valahogy, meg egy szláv nyelvet akartam még régebben, leginkább cseh vagy orosz, bár erről már letettem :(. Most időhiány miatt ott vagyok hogy az angolt is elvetettem, örülök ha a németemet szinten tudom tartani

18/F

2019. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!