Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hány évesen költöztetek el...

Ti hány évesen költöztetek el otthonrol? Es hova? Albérlet, saját lakás, egyéb?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen a SharedHouse-ba.

Budapest.


Pontosabban, vidékről kollégiumba jöttem fel középiskolásként. Egy ismerősöm tudott "munkát adni". 14 évesen értelemszerűen nem volt semmi nyoma papíron, így ami bruttó kellett volna legyen arra a pozícióra, azt nettóként kaptam meg.

Így fél év alatt gyűjtöttem annyit, hogy el tudjak indulni. 2013 márciusában költöztem be. Akkor már 15 voltam. (Értelemszerűen szeptember és március között van a születésnapom, mielőtt valaki belekötne)

A SharedHouse-nak nem albérlet, nem saját, nem társbérlet. A SharedHouse, az sharedhouse kategóriájú. Ez a stílus Franciaországból és Dél-Koreából indult. Furcsamód egymástól függetlenül, kicsi időeltéréssel. Egyszerűen a két távoli helyen, két embernek ugyanaz jutott eszébe. Ezért nincs megállapítva, hogy melyiket lehetne igazán eredetinek kikiáltani.


21/F

2019. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21 évesen, kamionozok jelenleg és momdhatni itt is élek benne, szóval most jelenleg itt lakom, ritkán szoktam látogatóba menni otthonra 4 havonta 2-3 napra aztán jövök is vissza, vagy el megyek valahova nyaralni, ha majd be fejezem ezt a munkát akkor nyilván addigra már lesz saját lakásom.
2019. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen, Budapestre albérletbe. Köszönöm, jól megvagyok, egyik legjobb döntésem volt.
2019. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csatrad ***** válasza:
100%
26, London albi, elso 3 ev halal, de utana el vagyok mint egy tok a mezon
2019. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!