Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Havernak bejelentkeztem a...

Havernak bejelentkeztem a teloján a google fiokomba játék miatt. Hogyan tudom szabályozni a fiokomat úgy hogy a barátom azon a készüléken csak azzal a bizonyos játékkal tudjon játszani és youtubeba meg ilyen appokba ne az én fiokom legyen benn?

Figyelt kérdés
Megbízom a barátomba és van neki is google accountja megegyszer mondom csak a játék miatt. Így ő is tudja azt a karaktert vinni. Azt szeretném hogy csak ahhoz a játékhoz férhessen hozzá

#szabályozás #Google fiók #odaadtam havernak #játék miatt
2019. ápr. 24. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor így hozzáadsz fiókokat a telóján, akkor ugye youtube-on meg ilyesmin is megjelenik. De beállíthatja azt hogy youtube-on a sajátjával legyen bejelentkezve, a játékban pedig a tiéddel (ha google play játékokkal működik, vagy google login-nal). Persze sajnos még így is átválthatja youtubeon a te fiókodra ha akarja. De ha annyira bízol benne és tényleg megbízható, akkor nem baj. Egyébként meg ha úgy kell bejelentkezni hogy beírsz egy email címet és a jelszót amit a játékhoz találtál ki, akkor elég úgy bejelentkeznie, hogy nem kell a telójára a google fiók.

Remélem segítettem.

2019. ápr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!