Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni a magamban...

Hogy lehet leszokni a magamban beszélésről?

Figyelt kérdés

többször kerültem ciki helyzetbe emiatt mert nem veszem észre magam csak néha elkezdek hangosan gondolkodni pl nem tudtam h nem vok egyedül és ezért olyanokat modtam amit másnak nem mondanék de aztán rájöttem h éppenséggel volt velem valaki abban a szobában huh meg néha az utcán is un. "rajta kapom magamat" h magamban beszélek és ha épp elmegy mellettem vki akk lehet hallja h magamba motyogok v ilyesmi és tök cikiiii pls segítsetek


29/L XD



2019. ápr. 24. 20:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

meg néha előfordul h utólag nem emlékszek h vmit csak gondoltam vagy hangosan ki is mondtam jáj ez ojan rooossz

ááááá

2019. ápr. 24. 20:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha utcán vagy, alibiből tedd be a fülhallgatót, hogy azt higyjék, telefonálsz. Az elvileg nem baj, ha hangosan gondolkodsz, mikor egyedül vagy (sokan tesznek fura dolgokat ilyenkor), de hogy megfeledkezel róla, hogy van ott valaki, az több mint különös. Ha nem tudod semmiképp kontrollálni magad és akaratod ellenére is magadban duruzsolsz, nem ártana egy pszichológussal beszélni erről.
2019. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak azért nem vettem észre h a mostoha apum ott volt a konyhába mikor be mentem mer nem néztem arra és totál csendesen volt így csak utólag vettem észre
2019. ápr. 24. 20:50
 4/12 A kérdező kommentje:
meg am ha észreveszem h hangosan kimondom a dolgokat akk utánna abbahagyom XD
2019. ápr. 24. 20:51
 5/12 A kérdező kommentje:
egyébként utcán nem szoktam zenét hallgatni és csak fejhalgatóm van normál fülhallgatóm nincs
2019. ápr. 24. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Ő biztosan tud róla, nyilván észrevett máskor is, csak nem szólt. De most már úgyis mindegy, mondd el neki, hogy időnként vannak ilyen dolgaid, akkor nem fog meglepődni. De ezt próbáld a 4 fal közé szorítani. Ha kilépsz az ajtón, muszáj másképp viselkedni, mint otthon.
2019. ápr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Odafigyelsz magadra, és visszafogod magad. Tudatosság, éberség. Észreveszed magadon, amikor éppen meg akarsz szólalni, és megállítod magadat. Visszafogod tudatosan.
2019. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
próbálkozok nem magamba dumatyolni am sztem őt nem zavarta XD de nem mindíg sikerül nem járhatok az utcán a számra szorított kézzel XDDD s szobámban néha szoktam h visszafogjam magam pl mikor videót nézek v ilyesmi
2019. ápr. 24. 20:59
 9/12 A kérdező kommentje:
ok köszi a válaszokat de am nemtom hogy tudnám erről leszoktatni magamat, igyeszem de néhanapján kicsúszik ez az a számon pff
2019. ápr. 24. 21:05
 10/12 csatrad ***** válasza:
ragozz
2019. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!