Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha a GTA V-ben 30 napos bant kaptam ONLINE ban akkor a megszerzett bunkert ceot pénzt és még a többi dolgot elvesztem?

ápr. 24. 21:24  Privát üzenet  

A válasz
Így van, búcsút mondhatsz mindennek. Egyetlen kivétel a Shark Card-ból szerzett pénz, már ha volt ilyened.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 25. 10:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek hány hetesen kezdett rugni a baba én 17 hetes + 1 napos vagyok?
Mikor lesz a következő 4 napos ünnep?
Hogyan tudnám a több napos vért kimosni a nadragomból?
Xbox Gamepass tartozás? Kipróbáltam az Xbox Gamepass 14 napos free trialt, utána néztem a Microsoft fiókom és az egy hónapos ár van ott pirossal és az van alá irva hogy l...
Megyek a Bosch-hoz műszakvezetői tesztre. Azt mondták egy egész napos lesz. Mire lehet számítani. Esetleg valaki mondana egy pár dolgot? Köszi.
Árverezésen licitáltam egy házra, amit megnyertem. A végrehajtó minden esetben ad 60 napos határidőt az ingatlan kifizetésére?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!