Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szorongok és már nem tudom...

Szorongok és már nem tudom elviselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval érettségi előtt állok és az utolsó egy hónapban elkezdtem izgulni. A bajok kb 3 hete kezdődtek. Este úgy éreztem mintha valami miatt nagyon izgulnék. Fájt a mellkasom és a gyomrom. Ki-be járkáltam, a teraszon ültem kb hajnali 1-ig. Aztán felébresztettem anyát. Ahogy megkérdezte,hogy mi a baj azonnal elkezdtem sírni és nem bírtam abba hagyni. Mondta,hogy nézzünk egy kis tv-t hátha elálmosodok,de nem bírtam bent lenni a házban. Könyörögtem,hogy menjünk ki. Kint ültünk egy órán keresztül és csak sírtam. Próbált megnyugtatni de semmi nem használt. Majd mellette aludtam el, mert nem bírtam egyedül lenni. Azóta ilyen érzések törnek rám. Izgulok,gyomorfájdalom. Ma az iskolában is alig tudtam ülni mert szúrt a gyomrom és majd kiugrott a szívem. Voltam vérvételen de tökéletes lett. Mit tegyek? Sokat sírok. Amikor az érettségire gondolok nem izgulok. Lehet csak tudat alatt? Aludni sem bírok...

2019. ápr. 24. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ez csak egy nyamvadt papír, ami meghatározza a jövőd, hamar túl esel rajta, kár görcsölni emiatt. A végén csak nevetni fogsz a saját kérdéseden. Sok sikert!
2019. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az érettségi olyan mint a kompetencia és a felvételi. Csak itt több papírt kell kitölteni.
2019. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%

Szia!

Nem kell aggódni az érettségi miatt, sikerülni fog és utána vissza gondolsz, hogy miért is kellett izgulni miatta. :)

Ajánlani tudom a citromfű teát esténként, ami megnyugtat és könnyebben alszol tőle, vagy akár levendula illóolaj beszerzésével aroma fürdő vagy párologtatással relaxáció stb. Vagy jógázz legalább 10 percet, az is ellazít :)

Tudat alatt biztos aggódsz, hogy milyen eredményeket fogsz elérni és így reagált rá.

2019. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nagyon ideges vagy, akkor menj el futni vagy bicajozni, az levezeti. Utána egy forró fürdő. Bőgni is szabad, az is nyugtat. Az érettségire meg tanulni kell, akkor nem lesz olyan félelmetes.
2019. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök mindent. Kipróbálok mindent amit lehet. És tudom,hogy ez csak egy papír, de nagyon fontos papír. Egyetemre szeretnék menni. Szerintem csak nem vagyok hozzászokva,hogy ennyi nyomás legyen rajtam. Tavaly leérettségiztem angolból és azóta a nyelvvizsgát is megcsináltam. Ezért vagyok megijedve,amiért így reagálok erre az egészre.
2019. ápr. 25. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha négy évig rendesen tanultál, akkor nem lesz semmi baj.
2019. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!