Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxpost csomagot hogyan tudom...

Foxpost csomagot hogyan tudom átvenni?

Figyelt kérdés

Életemben először Foxpost-tal rendeltem egy csomagot egy webshopról, bejelöltem hogy melyik helyre (a helyi Tescoba) kérem a csomagot - a kérdésem az lenne, hogy hogyan műküdik pontosan ez a dolog? :)

Besétálok a Tescoba, találok majd egy Foxpost feliratú helyet/automatát/nemtudommit, és ott egyértelmű lesz majd hogy hogyan tudom átvenni?


Másik kérdés: honnan fogom tudni, hogy ott van már a csomagom? Kapni fogok róla sms-t/emailt?



2019. ápr. 25. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha megadtad az elérhetőségeidet email/telefon akkor arra kapod az értesítőt..

lehet emailben kaptál csomagnyomkövetőt is.

azt itt tudod beírni: [link]

---

1. SMS-ben/Emailben biztos kapni fogsz egy nyitókódot!

csomag átvétel menete:

2. Elmész a Tescoba és ott ha nem találod akkor a biztonsági őr biztos tud segíteni v infó pultba megkérdezed hol van a Foxpost csomagautómata szekrény?

3. egy érintőkijelzős panelen kiválasztod, hogy csomagot fogsz átvenni.

4. csomagkódot beütöd, majd ajtó nyitásra kell koppintani.

5. ha utánvételes a csomag van érintőkártya leolvasó ill be is tudod helyezni a bankkártyád.. azt hiszem csak azt fogad el, kártyát...

6. kiveszed a csomagot..visszacsukod az ajtót..ennyi.

2019. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ! :)
2019. ápr. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!