Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 évesen van esélyem könyvet...

16 évesen van esélyem könyvet kiadni?

Figyelt kérdés

9 éves korom óta írok novellákat és regényeket. Sok versenyen nyertem az írásaimmal. Egy újságíróval beszéltem, aki azt mondta, hogy érdemes lenne megpróbálnom kiadni az egyik regényemet.

Szerintetek komolyan vennének a kiadók?



2019. ápr. 26. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem próbálod meg, soha nem tudod meg. Amúgy sok pénzzel bármit ki lehet adni.
2019. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Anyád küldje el, a saját nevében.
2019. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A könyvmolyképző kiadónál van ifjúsági írókurzus és aranymosás pályázat is minden évben, nézz utána esetleg.


[link]

[link]


(A pályázatnál december körül szokott lenni a hatàridő azt hiszem, de nézz körbe az oldalon.)

2019. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de szerintem még ne hamarkodd el. Várj 2 évet, addig pedig formáld, csiszold az eddigi munkáidat. Biztos, hogy ha érettebb és tapasztaltabb leszel, fogsz hibát találni az eddigi novelláidban, amit korrigálhatsz. :)
2019. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha Marosi Katalinnak sikerült, akkor bárkinek. De ahogy itt korábban írta más, ne kapkodd el. Az íráshoz gyakorolni kell sokat olvasni és tapasztalni. Egyébként meg ajánlom az Aranymosás írói pályázatot, mert ha oda bejutsz, akkor a Könyvmolyképző fogja kiadni a könyvedet, nem egy ismeretlen magánkiadó. Ja, a Publio kiadót nem ajánlom, az színvonalon aluli.
2019. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na mi lett végül? :)
2022. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!