Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagrammot vagy Facebookot...

Rtaerzkuwsukt kérdése:

Instagrammot vagy Facebookot használjátok gyakrabban?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Facebookot kb. havonta 1-2 alakalommal, és ez számít a gyakoribbnak mert Instám nincs is.
2019. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facebook
2019. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Face-re általában naponta felnézek, mert van néhány csoport, ami érdekel, posztolni, megosztani, hozzászólni fél évente egyszer esetleg. Magamról szinte soha nem teszek ki semmit. Instagramom nincs, ott van pár ember, akikre időnként ránézek (havi 1-2szer) , ehhez nem éreztem szükségét regisztrálni.
2019. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Egyre inkább átszokom az instagramra. Azt vettem ėszre, hogy a face-en megosztott cikkek zenék stb senkit nem érdekelnek, mindenkit csak a képek. Én is így vagyok ezzel.
2019. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nincs facebookom ezért insta. Kövessétek illegalis_memek et nagyon vicces mémeket posztol
2019. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én régebben a facebookot használtam többet,de amióta van instám,azt használom leginkább.
2019. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Facebookot, mivel nincs Instagrammom. :D

De a Facebookra is csak kb. hetente egyszer nézek fel.

2020. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!