Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A sorozatbarát valamiért...

A sorozatbarát valamiért kidobott. Mi lehe ennek az oka?

Figyelt kérdés

Ma megszerettem volna nézni egy sorozatot,de amikor rá kattintottan hogy hanyadik részt nézem meg,kiírta hogy jelentkezek be. Mindent megpróbáltam,de nem sikerült vissza jelentkeznem. Nem hiszem hogy azért tiltót volna le mert valami rosszat csináltam. Életemben nem írtam kommentet se semmit csak néztem a sorozatokat. Aki tud segítsen!

Ui.: bocs,a helyesírásért csak nagyon gyorsan írtam.



2019. ápr. 28. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor tisztító programmal (Pl. CCleaner, Glary Utilities) tisztítod a géped, akkor az ilyen állandó bejelentkezések elvesznek, és újra kell csinálni.


Nem biztos, hogy tiltott a Sorozat barát, az is lehet, hogy csak karban tartották, az oldalt, vagy éppen csak vacakolt. Próbáld meg többször a bejelentkezést, különböző időpontokban.

2019. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a probléma, volt/van fiókom, de egyszer csak kidobott és nem enged vissza, ez biztos, hogy nem a gépem hibája, mivel 3 gépről is próbálkoztam, de mindegyikről kidobott ;(
2019. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hívtatok meg senkit? Vagy nem osztottátok meg a fiókotokat senkivel?
2019. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!