Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátommal élek elég régóta...

BigGirl00 kérdése:

Barátommal élek elég régóta de én még nem töltöttem be a 18. életévemet ebből milyen probléma vagy problémák lehetnek?

Figyelt kérdés

Barátom 29 éves én 16 elég régóta nála lakom nagyon jól meg vagyunk szüleimnek ezzel nincs is semmi problémájuk hogy nem otthon élek velük de ha véletlen ez a dolog a gyermekvédelmi fülébe jut ebből probléma lehet vagy indíthat akármilyen eljárást ezzel kapcsolatban?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. ápr. 29. 14:08
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Ha a szülők beleegyezése megvan, akkor okés. Más nincs.
2019. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint ebből semmi gond nem lehet! És már nem gyerek vagy, hanem fiatalkorú. Nem raboltak el, szüleid tudnak róla, úgyhogy ebből semmi probléma nem lehet. Rendőrség nem keres, nem követtél el semmit, úgyhogy éljetek boldogan!

47Ffi

2019. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!