Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A The Show Most Go On Queen+Ad...

A The Show Most Go On Queen+Adam Lambert The Story docomentum film elertheto lesz valamikor az interneten is? Es esetleg magyarul?

Figyelt kérdés
Nagyon megszeretenem nezni csak sajnos itthon nem elerheto az ABC csatorna😩

2019. ápr. 29. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A "The Show Most Go On - Queen"(szinkronnal, a dalbetétek pedig külön felirattal is!), tudtommal rajta van a Filmezz(pont)eu listájában, ott meg tudod nézni, vagy akár le is tölteni. A másikat nem tudom, de a Filmezz(pont)eu keresője azt is megmondja.

2019. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oké, visszavonom. A Bohemian Rhapsody-ra gondoltam.

Amit te keresel, rá adásul én is rosszul írtam a címét: The Show Must Go On, és mivel ezen cikk szerint áprilisban került adásba az USA-ban, még várni kell a szinkronjára, akkor is, ha az csak felirat lesz.


[link]

2019. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!