Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rettenetesen csunya vagyok az...

Rettenetesen csunya vagyok az igazolvanykepemen, de csomo embernek tetszek, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon asszimetrikus az arcom, a szemeim is, a fogszabim is van, egyedul az alakom az ami tenyleg jo, de a fejem undorito... kepeken iszonyatosan csunyanak latom magam.. foleg az igazolvanykepemen. De megis tok sok pasinak tetszek, de nem ertem miert... a kisugarzas ennyit sobhat valakn? Vagy csak kepen vagyok ennyire rusnya?
2019. máj. 2. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan pasik udvarolnak, akikrol sosem gondoltam volna hogy pont en fogok nekik tetszeni.. vagy nekik csak az alak szamit akkor? Annyira ossze vagyok zavarodva. Utalom magam kepeken. Viszont tukorben nem tunok annyira csunyanak
2019. máj. 2. 13:52
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja es az utcan is meg szoktak nezni neha ( ilyenkor meg arra gondolok, h azok a pasik minden lanyt megneznek)

20 éves vagyok.

2019. máj. 2. 13:53
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyszer egy pasi ismerosom is mondta, hogy kepeken nagyon csunya vagyok... de akkor valoszinuleg eloben is.

Ja es eddig sokan megjegyeztek akikkel randiztam hogy eloben sokkal jobban nezek ki.

2019. máj. 2. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, csak magadat látod annak. Vagy szerencsés vagy és pont olyan fiúkat fogsz ki akiknek a belső fontosabb. Bár ez ritka. Inkább az előbbi lesz.
2019. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig tisztaban vagyok azzak, hogy mi az ami nem szep rajtam, ami kepeken is latszik... nagy a homlokom, nem szimmetrikus az arcom, fogszabim is van, es picit kancsal is vagyok.
2019. máj. 2. 13:58
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsi a szam, nagy az orrom stb.
2019. máj. 2. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki hogy nem fordítva van..

Az sokkal rosszabb ha a fotokon szuperül nézel ki, de ėlőben meg menekülnėnek előled..

2019. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz szép. :)
2019. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!