Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért törölte az oldal a...

Miért törölte az oldal a kérdésemet?

Figyelt kérdés
Tegnap ki írtam egy kérdést, hogy keresek egy könyvet amit sajnos még azóta sem találtam meg, le írtam a szerző nevét és a könyv címét, és egyből törölve lett a kérdés, mert hogy meg sértettem az oldal szabályzatát stb. De viszont kerestem a könyvhöz kapcsolódó kérdéseket ott szintén ki írták a szerző nevét és a könyv címét, és azt mégsem törölték, úgyhogy nem értem. De ha valaki úgy érzi tudna nekem segíteni, az írhat, bár az nenrudom higy fog megvalósulni szerző és könyv cím nélkül :(

#könyv #törlés #olvasás #szerzi könyv cím
2019. máj. 4. 09:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza, és látom hogy van benne hiba, *azt nemtudom hogy
2019. máj. 4. 09:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket, írjál nekik! Email:

info (kukac) gyakorikerdesek.hu

2019. máj. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a világmegváltó segítséget :)
2019. máj. 4. 09:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a beszerzés letöltésre, online megtekintésre mutat, akkor szerzői jog megsértése miatt törölhetik, mivel illegális megosztást keresel. Vagy pedig a megfogalmazása alapján kérésnek vagy apróhirdetésnek (valaki keres valamit) tűnhetett.
2019. máj. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a könyvvel kapcsolatban nem tudok segítséget kérni, merthogy szabályt sértek, szuper.
2019. máj. 4. 10:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem kérdezhetsz. Jogsértő dolgot nem tehetsz, illetve ha úgy fogalmazol, hogy nem kérdezel, hanem kérsz, azt törlik.

A keressétek meg nekem honnan tudom letölteni Gárdonyi Géza A láthatatlan ember című könyvét? Az álkérdés. A kérdés nem a mondatvégi írásjeltől az.

Szabályos viszont ugyanez így: Honnan tudom letölteni Gárdonyi Géza A láthatatlan ember című könyvét?

Ez szabályos, marad is, de szidni fognak érte, meg a Google-t emlegetik majd.

A honnan tudnám megszerezni Hitler Mien kamp című könyvét? szabályos ugyan, de az meg azért nem marad, mert olyan válaszokat generál, ami nem tesz jót az oldalnak.

Ha az SZJG nem bolti beszerzéséről kérdezel, az már szerzői jogokat érint, az törölve lesz.

2019. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hidd el úgy írtam mint te, és mégis törölték, vagy lehet hogy ha a komment szekcióban van írva akkor maradhat? Nemtudom. Gondolom higy támadnának érte de ha már két napja keresem, ugyan úgy a googleban amit ajanlananak, akkor sem találom, vagy lehet hogy nem él érhető letoltheto formában.
2019. máj. 4. 11:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Kommentből is törlik, ha lopásra utal a kérdésed. Fizetős terméket/tartalmat úgy megszerezni hogy nem fizetsz érte, az lopás, és az oldal tiltja. Ezt akárhogy csűrheted-csavarhatod, letöltésre vonatkozó kérdést nem írhatsz ki.

Vagy pedig egyértelműen írd ki hogy nem letölteni, hanem megvenni akarod, de akkor csak erre kaphatsz választ, legális módszerre nem - akárhová csempészed be a lopásra való utalást, törölni fogják. Ha te mindenképpen ingyen akarod, rossz oldalon keresel/kérsz segítséget.

2019. máj. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azzal van gond hogy most ingyen legyen vagy nem, hanem az hogy az enyémet miért törölték és másét nem? Ha abba is volt bele írva hogy le tölteni akarja.
2019. máj. 4. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak azt törlik, amit valaki bejelent az üzemeltetők felé.
2019. máj. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!