Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért kommente...

Ezen az oldalon miért kommenteli mindig azt valaki, hogy "kamu kérdés"?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasok, mindenféle kategóriában, és amiben valaki egy történetet mesél, 100%, hogy lesz egy komment, hogy kamu.

Magam sem vagyok túl hiszékeny ember, én is olvastam már egyértelműen kamu kérdést, de lassan minden kérdéshez oda van írva.

Ami nem egy végtelenül egyszerű ember életét mutatja be az hazugság.

Ezek az emberek négy fal között élnek, és minden elképzelhetetlen számukra vagy ez valamiféle hobbi mint a kamu kérdések kiírása?

Szerintem több a "kamu" komment mint ahány kamu kérdés valaha is volt az oldalon, bár lehet csak én veszem észre.


2019. máj. 4. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

kamu!

Szerintem nem tudnak írni már mi,de szeretnének

2019. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"de lassan minden kérdéshez oda van írva."

A kedvedért végignyomkodtam száz (100!) kérdést, egynél sem volt. Ez azért némileg kevesebb, mint minden kérdés. Tehát - figyelj! - a kérdésedben valótlanságot állítasz. Más szóval hazudsz, megint más szóval kamuzol.


Kamu.

2019. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kamu
2019. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!