Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ceruzával írott, utána kiradír...

Ceruzával írott, utána kiradírozott szöveget hogy lehet újra (nagyjából) láthatóvá tenni?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy vannak valami régi adataim, azok között egy halotti bizonyítvány. A dátum jól láthatóan ki volt radírozva, így kaptam meg. De nem én tettem. Nem tudom, mit lehet egy kiradírozott szöveggel csinálni, hogy picit (esetleg) megjelenjenek a betűk...

2019. máj. 4. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kellően kemény ceruzával írták, akkor az belekarcolta a papírba az írást, és radírozás után is ott marad. Ha fény felé fordítod, látnod kell az árkokat. Ha nem így történt, mert puha ceruzával írtak a felületre, nem maradt nyoma.
2019. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, megpróbálom! :)
2019. máj. 4. 20:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Valamennyi jobban kivehető belőle, de a többi (ami igazán lényeges) nem látszik... :'(

Más ötlet? :P

2019. máj. 5. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!