Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érettségin veszélytelen...

Pumukli420 kérdése:

Érettségin veszélytelen puskázás ötletem lehetséges?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és az a tervem hogy leadom a régi telefonom, zakó zsebben meg benne marad a mostani telefonom, kikéreckedek WC-re és megnézem az adott témát stb aztán vissza és kész. De hallottam hogy lehetséges hogy ellenőrzésen megnézik hogy mi van nálad véletlenszerűen, ez tényleg lehetséges hogy csak úgy gondolnak egyet és mindenkit leellenőríznek?

#érettségi #csalás #érettségi 2019 #Érettségipuska #Érettségi puska #2es érettségi #Érettségi csalások
2019. máj. 4. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem jegyezted meg ezeket, akkor a wc-n töltött 2 perc alatt sem fogod stresszelés közben, pláne, hogy mire visszaértsz, el is felejted. Ezt mindenki tudja, felesleges is ellenőrizni, mert ezzel nem leszel előrébb
2019. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azért ezt nem kockaztatnam meg.

Azért egy kettest csak össze tudsz szedni puska nélkül is.


És mint tudjuk, Murphy törvénye, hogy tuti pont téged néznének meg vagy ha nem direkt, akkor csak véletlenül kiszurnak a telefont a zsebedben és kivetetnék.



De ha nagyon meg akarod próbálni, mindenképp kapcsold ki a zsebedben levő telefont is

2019. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 3 perc alatt (ennyit kapsz wc-zési időre, és a lapra is felkerül mennyit voltál kint) képes vagy egy adott témakört kikeresni és be is magolni, akkor ezalatt a pár nap alatt simán megtanulhatnád.
2019. máj. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy gondolom hogy sokat segítene az adott témával kapcsoltban gyorsan információt kapni már ha az csak egy évszám és mellé esemény könnyebb lenne +ba építeni rá. Szóval jól gondoltam hogy nagyon minimális esély van a lebukásra?
2019. máj. 5. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy érettségin egy kettest képtelen vagy összehozni, akkor menthetetlen vagy.

Ez még IQ 90-nel is sikerülni szokott mindenkinek.

2019. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Az érettségin kb nem is lehet puskázni, olyan egyértelműek a feladatok. Matekból nem tudsz, hiszen a négyjegyűben minden benne van, idegen nyelvből használható a szótár, a magyar az szövegértés, a történelem meg kb. forráselemzés.

Simán, 0 tanulással hoztam össze 7 éve minimum 3-ast mindenből, nem kell parázni. A puskázás ott rizikós, ne erőltesd.

2019. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az unokatesóm pont ezt csinálta. :D Mondjuk én nem mernék kockáztatni.
2019. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Simán ment, mindenki aki azt gondolja hogy nem segít stb nem tanulod meg, a rövid esszéhez nem tudtam volna értelmes gondolatot nélküle. Sokat segített.
2019. máj. 13. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Gratulálok 🙂
2019. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Grt 😎😎😎😉
2020. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!