Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csináljak vele közös videót?

Csináljak vele közös videót?

Figyelt kérdés

Szóval van egy YouTube csatornám. Nemrég kezdtem el videókat készíteni, de azóta rendszeresen töltök fel. Nem a leggyorsabban, de gyűlnek a feliratkozóim. Jelenleg 2 ezer van.

Van egy barátom akit már régebb óta ismerek, minthogy elkezdte volna a videózást. Neki elég nagy követőtábora van: 100 ezer+

Szeretnék vele egy közös videót készíteni az én csatornámra. Az a kérdés, hogy az nem tűnne-e úgy, mintha csak azért csináltam volna vele közös videót, hogy én is népszerűbb legyek. Egyébként azt mondta, hogy ő szívesen bemondaná az egyik videójába az én csatornám nevét, és megkérné a nézőit, hogy feliratkozzanak, de azt direkt nem akartam, mert szerintem ez egy kicsit kihasználásnak tűnne.



2019. máj. 6. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Úgy fog tűnni, de nem kell ennyire nyomulósnak lennie a reklámnak, hogy külön megjegyzi a közös videózás rejtett célját, vagy direkt be is mondja hogy kit kell követni.

Legyen egy videó amiben szerepelsz, és a leírásban tüntesse fel a csatornád linkjét. Nem kötelez semmire, de akit érdekelhet az mégis meg tudja nézni hogy te mit csinálsz.


Amúgy nem azt kell nézni hogy neki 50-szer több embere van és akkor te hozzá képest senki vagy. Aki saját egyedi tartalommal képes volt elérni 2 ezer embert, és ez egyenletesen növekszik, ott nincs probléma a népszerűséggel. Működik minden, csak időbe telik.

2019. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!