Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt vagyok a szobamban, es a...

Itt vagyok a szobamban, es a szekreny mogott ban egy ajto, ami le van szogelve. Az emeleten vagyok, es valami feljott, es kapargat, fogalmam sincs mi lehet az. Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
A hang olyasmi, mint egy hatalmas teknős, aki kapargat a lábával lassan. Padlasszobam van, mi lehet ez? Le fog tudni menni szerintetek?

2019. máj. 6. 23:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Félek, hogy a szomszéd szobában(, ami le van szögelve, meg le van szigetelve!!!) fog szomjanhalni, es nem akarom :(
2019. máj. 6. 23:22
 2/10 A kérdező kommentje:
Anya szerint ha be tudott jonni, akkor ki is tud menni,igaza van? Azt is mondta, hogy valoszinuleg ide akarja befeszkelni magat, o menyetre tippel.
2019. máj. 6. 23:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Turi szellem :D
2019. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj ne mar :D mar orultem, hogy valazolt valaki
2019. máj. 6. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyugi ami bement az ki is tud menni,HA akar!

De lehet megfelelő a hely neki!

Attól függ mi az!

2019. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

🤔😂 én is szellemre gondoltam.

Igen ha valami valahol bemegy, akkor ki is tud, amennyiben nem azóta lett szögelve, de gondolom nem. Biztos idegesítő a kaparászás

2019. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Idegesít, de nem érdekel, felőlem maradhat is, csak élje túl. Szerintem nyest. De az szokott kapirgálni?
2019. máj. 6. 23:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Szokott! Elég rohangálós fajta,sokat zörög! + nem barátságos!
2019. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak Narniából akarnak átjönni páran.
2019. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nállunk kis baglyok voltak :-)
2019. máj. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!