Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem magamnak csomagpontr...

Rendeltem magamnak csomagpontra fake Airpods 2-őt. (? )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ha csomagpojtra rendelsz bármit arról csak elektronikusan értesítenek vagy postai levélben is? Amúgy ha valakit érdekel ez egy 1:1-es másolat teljesen pontos.



Videó: [link]



Webáruház: [link]


2019. máj. 8. 07:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ugye stikában rendeltem a 3 éve gyűjtött pénzemből és nem akarom hogy anyámék megtudják!!!
2019. máj. 8. 08:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Most már tudjuk, Ferike. Nem fogod megköszönni, amit ezért kapsz.
2019. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha 20 ezret fizettél érte akkor meg fogják tudni, mivel vámeljárás alá fogják vonni az áfafizetési határt meghaladó értéke miatt. Arról pedig postán kapsz értesítést amit kitöltve vissza kell küldeni e-mailben. Viszont ha nem múltál el 18, nem tehetsz jognyilatkozatot a vámhatóság felé, csak a gondviselőd. Ha 14 sem múltál el, már a postai értesítést sem tudod egyedül átvenni.
2019. máj. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Amúgy ha valakit érdekel ez egy 1:1-es másolat teljesen pontos."


Ha full pontos, azaz még Apple logó is van rajta, akkor még az is lehet, hogy vagy nem fogják elhinni vámon, hogy annyiért vetted (és az eredeti ára után fizetsz ÁFÁt), vagy meg sem kapod, mert hamisítvány.

2019. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha 3 év alatt gyűjtöttél össze 20 ezer forintot, akkor van egy rossz hírem. A vámkezelésért és adóért még további 9 ezer forintot kell majd fizetned.
2019. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem 20 ezret gyűjtöttem össze hanem 60-at azert nem vagyok annyira hülye hogy ne gondoljak minden kis aprosagra.
2019. máj. 8. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!