Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Magyarországon a...

Milyen Magyarországon a bűnügyi rendszer? (criminal system in Hungary)?

Figyelt kérdés
Kanadában tanulok és a bűnügyi rendszerekről tanulok az egyik órámond. A tanárom azt a feladatot adta,hogy keressünk utána a saját országunk bűnügyi rendszerének? Ebben kérném a segítséget! Esetleg aki erről többet tud mint én Segítsen!

#Magyarország #bűnügyi rendszer #Criminal system
2019. máj. 8. 19:25
 1/6 anonim válasza:
Google a barátod :)
2019. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2019. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket!

Én ezt írtam:I think The criminal system in Hungary is strict, but it will circumvented easily if the criminal has a good lawyer. I think isn't organized criminal in Hungary. The police works much more better like before. The number of criminal events are decrease day after day. There are some district in Budapest where live a little bit more offenders, so the possibikity of criminal events happening is higher than int the other district.

Many years ago, after the the political system has changed, some intresting crime has happened, for example bombings, but there are black business arguements behind these events.

2019. máj. 10. 00:09
 4/6 anonim válasza:
Yeah ... sure ... but I feel this is pretty general and maybe it was a short but essential thing.
2019. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Lehet félreértettem?

Nem is rendszerre gondoltál hanem inkább arra hogy milyen a helyzet itt nálunk a bűnügyekkel....

Mármint milyen az összetétele?

2019. máj. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Például olyan kérdésekre keresek választ, hogy mennyire segítik a börtönbe került embereket akkor amikor kikerülnek a börtönből (szóval a rehabilitáció), mennyire veszik figyelembe a külső tényezőket. Mi a helyzet a 18 év alatti gyerekekre vonatkozó bűncselekményekkel kapcsolatban. (ezeket nem írtam az eredeti kérdésembe, mert utólag mondta meg a tanár, hogy ilyen kérdésekre kell a választ keresni.
2019. máj. 12. 04:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!