Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossz naplót írni?

Rossz naplót írni?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja kezdtem el írogatni, ami mára már hobbivá nőtte ki magát. Senkinek nem nagyon mondtam, csak ma ismerősök között jött fel a téma. Kb. mindenkinek negatív volt róla a véleménye; időpazarlás,mag ha valaki megszerzi akkor neked lőttek stb... Ma ezen egy kicsit elgondolkodtam.

2019. máj. 9. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán felesleges. Skizofrénnek érezném magam.
2019. máj. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem hasznos dolog naplót írni. Én is írok mondjuk nem napi szinten de ha van valami olyan dolog amit kiszeretnék adni magamból de nem szeretném megosztani másokkal v valami akkor csak leírom.

Szerintem az önismeretben is segít én pl sok mindennek az ok-okozatára rájöttem miközben írtam a napjaimról. Meg akkor eszébe jutnak az embernek olyan dolgok amit úgy talán egyértelműek, de napközben eszébe sem jut az embernek. + jó lesz pár év múlva visszaolvasni


szerintem hülyeség hogy megszerzi vki és lőttek neked. Nyilván nem fogod magadhoz láncolni, legalábbis én itthon tartom.

meg miért lenne időpazarlás ha örömödet leled benne és szereted csinálni? nem vágom h az ismerőseid milyen apropóból mondtak ilyeneket de azért remélem nem beszéltek le az írásról :)

2019. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. máj. 9. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A második válaszolóval kell nekem is egyet értenem. Semmiképp sem időpazarlás, vagy haszontalan, ha neked ez jó, tetszik, pláne egy fajta hobbi.

Stressz ellen is nagyon hatásos az írás. Én pl. történeteket írok, így kreatív energiává fordítom, ami egyébként rombolna.

Írni jó!

2019. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!