Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiat autót szeretnék vásárolni...

Fiat autót szeretnék vásárolni (2006-os évjárattól kezdődőek érdekelnek), szerintetek jó márka? Esetleg melyik autó márka az amit még ajánlatok? Skoda, Ford, Seat, Honda amiket nézegettem. Esetleg valami mást ajánlatok?

Figyelt kérdés
Árkategória:700e-1m körüli benzines 1.4 vagy 1.6

2019. máj. 9. 15:36
 1/1 anonim válasza:

PL: [link]

Eléggé megbízható autók ha vigyázva van rá akkor meghálája. De ha szeretnél még válogatni akkor: [link]

[link]

Nekem alfa Rómeóm van már 10éve és a kopóalkatrészeken, és a kötelező olajcsere, vezérlésen kívűl nem kellett hozzá nyúlni. Azt írják róla hogy a lengőkarokat szereti " Eni" igaz 2 évente kell lengőkar szilentett cserélni 3 ezer forint/per oldal. Nem vészes más kocsira is rá kell költeni ugyan ezeket. Vezetési élménye is nem kevés. A fogyasztása körülbelül: 7-8L sofőrön múlik. Köszönöm hogy el olvastad! Remélem tudtam segíteni.

2019. máj. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!