Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy erős...

Mit csináljak, hogy erős legyen a fajdalomtűrő képességem?

Figyelt kérdés
Otthoni módszerek érdekelnének. Így is erős, de én még erősebbet szeretnék.

#fájdalom #Fajdalomtűrés
2019. máj. 10. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Ütögesd a sípcsontodat egy vascsővel. Teljesen komolyan mondom. A tibeti szerzetesek, karate mesterek, régen a ninják is ezt csinálták. Kezdhetsz faléccel is.
2019. máj. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mennyi idő után érződik az eredmény? Hogy lehet észrevenni, hogy még erősebb a fajdalomküszöböm?
2019. máj. 10. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz csatlakozva. Volt nálunk edzésen egy csávó, aki úgy edzette a lábszárát, hogy ült otthon a tévé előtt, nézte, és közben egy sörösüveggel ütögette a lábszárát. Ki is ölte belőle az idegeket elég hamar, és akár egy betonoszlopot is simán meg tudott rúgni tiszta erőből.
2019. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a lényege, hogy kiölöd az idegeket. ha pl összerugod valakivel a sípcsontodat, te meg sem érzed, ő meg üvölteni fog a fájdalomtól. Azt nem tudom mennyi idő, gondolom hónapok.
2019. máj. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ettől nem lesz bajom ha sokáig csinálom?
2019. máj. 11. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!