Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyermektartás abban abban az...

Gyermektartás abban abban az esetben is kell fizetni ha a teljes hónapot a gyermek az azt köteles fizető szülőnél van?

Figyelt kérdés
Pl nyáron egy teljes hónapot az apjánál tölt mondjuk 3 gyermek. Arra a hónapra is köteles fizetni az apa,ha nincs is az anyjánál gyermek,hanem nála van?
2019. máj. 11. 07:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyelvtanilag hülyén fogalmaztam..bocsánat.
2019. máj. 11. 07:39
 2/7 anonim ***** válasza:
A kocsira fizetsz biztositast, sulyadot, ha nem mesz vele egy honapig? A gyerektartas az nem csak a kajara van. Ruhatol a tanszerekig mindenre.
2019. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én ról van szó..tehát nem kéne lehurrogni. Nyári szünetben pedig nem kell tanszer és nem fogyaszt a gyermek otthon semmit. Tehát az illető akiről szó van azt az X összeget inkább személyesen költené a gyerekeire,hamár ott vannak nála. Elvégre majd 100at kifizet a semmire abba a hónapban,a ténylegesen ott levő gyerekein meg spóroljon és ne menjenek emiatt annyit kirándulni se... szerintem jogos az illető felvetése
2019. máj. 11. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben biztos nem kérném el a pénzt. Mondanám, hogy költse a gyerekre
2019. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez csak úgy lenne megoldható, ha a szülők megegyeznének benne, ha az anya nem megy bele, akkor fizetnie kell. Gondolom a bírósági határozatban nincs benne, hogy nem kell fizetnie, ha nála vannak a gyerekek.
2019. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes válaszokat. :)
2019. máj. 12. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nyári szünetben pedig nem kell tanszer és nem fogyaszt a gyermek otthon semmit." => Augusztusban viszont nagy kiadás a suli. A gyógyszerek. Vagy akármilyen extra. Ha ennyire pontosan számon van tartva, mikor mi van, akkor a fent említetteknél remélem apuka rendeden odateszi magát....
2019. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!