Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nem iszok alkoholt mert apám alkoholista volt, nem akarok olyan lenni mint ő. De úgy érzem, ha ezt teszem, nem tudok leszámolni a múlt emlékeivel. Mit tegyek?

2019. máj. 11. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt rosszul érzed. Le tudsz számolni a múlttal. Keress valakit, aki meghallgat, és mond el a bánatod. A hallgatónak nem kell semmit mondania, csak hallgasson meg. És jól teszed, hogy nem iszol, az egy zsákutca.
2019. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van. Pont, hogy így tudtam, vagyis ez egy része annak, hogy túltettem magam a múlton és megbocsátottam neki. Jól érzem magam, mert nem iszom, azt az utat már nem fogom bejárni amit ő, ebből a szempontból. Az alkohol és az ahhoz való viszonyulás csak egy dolog a sok minden más mellett, amit fel kell dolgoznia egy alkoholista gyerekének.
2019. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!