Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Borzasztóan beleszerettem az egyik lány anime karakterbe. Elalvás előtt mindig rá gondolok és a nap szinte minden percében is. Abban az Animében amelyikben benne van ez a csaj egy játék is készűlt és ha ő ellene kell harcolnom akkor inkább kilépek a játékból mert nem akarom őt bántani. Sokat hallotam már erről hogy Anime karakterekbe szerelmesek az emberek Meg hogy általában ez azoknál van akik a való életben nem boldogulnak a lányokkal (Én is ilyen vagyok) Szerintetek ez mennyire furcsa?

2019. máj. 11. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

HÁT ÖHHHHHHHH....

Ehhez csak annyit fűzök hozzá, hogy japánban van egy ember aki hozzá ment LEGÁLISAN egy telefonos aplikációhoz.

Még násznép is volt.

Ahhoz képest te teljesen normális vagy.

(pl én megsirattam egy anime karaktert mert meghalt a papája ÉS ekkor tuttam meg mit is jelent a halál)

2019. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Doctor Krieger, Te vagy az?
2019. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy hány éves vagy és hogy mennyi ideje nezel animéket
2019. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1. Válaszoló! Ez melyik anime volt?
2019. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15.éves vagyos és kb 2.éve nézek animét
2019. máj. 12. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor az még a normális kategória
2019. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!