Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy albérletetet ugye nem...

Egy albérletetet ugye nem nekünk kell kitakarítani az előző után? Hogy képesek mocskosan megmutatni? Gondolkoztam takaritocegben is, nekik profi gépeik vannak. Ti nektek van már tapasztalatotok takarító cégel?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igények kérdése , akinek kell kiveszi így rendben tartja , a tulaj nem foglalkozott ezzel vagy a bérlőket nem tudta megfogni stb . Túlkereslet van akinek ez okė akkor kibérli .
2019. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor én jöttem megnézni a jelenlegit, azt mondta az ingatlanos, hogy most költöztek ki az előző lakók és majd ki lesz festve és ki lesz takarítva, amit el is hittem, mert a papírok szerint csak 1 hónap múlva lehetett beköltözni. Ehhez képest egy hónappal később amikor beköltöztem, akkor már azt mondták, hogy nem takarítottak ki mindent a takarítók, de hagytak nekem takarítószereket. Milyen kedves tőlük :D Aztán persze láttam, hogy a "nem takarítottak ki mindent" azt jelentette, hogy kb. semmit nem takarítottak ki. De legalább lett Tesco gazdaságos vécétisztítóm és ablakmosó folyadékom. És legalább festeni tényleg festettek.
2019. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!