Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Striákkal lehetek model?

Striákkal lehetek model?

Figyelt kérdés

Ha az arányaim úgymond jók

magasság: 173 cm

mellbőség: 77 cm

derék: 57 cm

csípő: 87 cm

De a fenekemen és lábamon vannak striák még lehetek modell?

16L


2019. máj. 12. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy minden modell bőre tök hibátlan? Szerintem ha smink nélkül látnád némelyiket, megijednél.

A kérdésre válaszolva: szerintem lehetsz. Ma már olyan speckó krémek, alapozók vannak, amivel minden bőrhibát el tudnak fedni. A fényképeket meg úgyis retusálják.

2019. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem lehetsz, ha a többi adottságod jó, ám ezt úgyis az ügynökség dönti majd el, ahova jelentkezel.


Az első hozzászólóval egyetértek, és még annyit tennék hozzá, hogy három hónap alatt megszabadulhatsz a striáktól, amennyiben mindennap legalább egyszer este, de még jobb, ha kétszer, bekened a bőrödet a kritikus helyeken:


Ehhez kókusz olaj (ami vaj, illetve zsír állagú kence), és Aloe Vera gél szükséges. DE önmagában az Aloe Vera is hatásos! Többeknek ajánlottam már, és rajtam kívül, másnak is bevált. Én véletlen fedeztem fel az Aloe Vera ilyen hatását, mivel égés kezelésére használtam, de közben a striám is eltüntette. Már egy hónap után látszik a javulás, de három hónap a kezelési idő. A nagyon csúnya striáknál is beválik. HA gondolod, próbáld ki. Sok sikert! :)


Aloe Vera gélből ezt a fajtát ajánlom:

A DM-ből a Sun Dance. Ár-mennyiség arányában ez a legjobb.


[link]

2019. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Köszönöm szépen! Mindenképpen kipróbálom!

2019. máj. 12. 18:52
 5/8 anonim válasza:

Sok retardart.



A sok kencefice kamu.


A stria egy heg, soha semmivel nem dog eltunni.

Max mutetinuton de akkornis heggel.


Idovel feher lesz.

Valassz egy strias pasit.

2019. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: a stria NEM heg, hanem a bőr kinyúlása!!!

Plusz: ha hiszed, ha nem, nekem, és másoknak bevált a kencefice, viszont TE abban hiszel, amiben akarsz!

És én még csak nem is nevezlek érte retardáltnak...

2019. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A 3.válaszolótól szeretném kérdezni hogy milyen arányban rakjak bele aloet és kókusz zsírt?
2019. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Az adag a kezelendő (striás) felület nagyságától függ.

De egyikből sem kell egyszeri alkalommal több, mint egy mokkás kanálnyi.

Mivel én (az égési sérülésem miatt) csak aloe vera gélt használtam (ami egy bizonyos idő után észrevettem, hogy nemcsak az égési sérülésre, de a stiákra a hasamon, és a combjaimon is használt), mindig pár adag aloet használtam. A sundace aloe gél pumpás kiszerelésű, és 3-4 pumpálásnyi adagot használtam a kiterjedt felület miatt, naponta többször is.

2019. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!