Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S! Van egy videó a...

Rtaerzkuwsukt kérdése:

S. O. S! Van egy videó a YouTube-on, amin egy srác beszél. Azt kiakarnám vágni és feltölteni a saját csatornámra, mert jókat mond. Valaki tud segíteni, hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem az egész videót akarnám kivágni, hanem csak egy részét. 1 órás maga a videó, de csak 2 percet akarok belőle kivágni.
2019. máj. 12. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
A videó tulajdonosa engedélyezte, hogy felhasználd az anyagát?
2019. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen.

Meg is beszéltem vele. Egy montage keretein belül engedélyt adott arra, hogy belerakjam.

1200 feliratkozója van, szóval megtisztelő.

2019. máj. 12. 20:23
 4/6 A kérdező kommentje:
De az a lényeg, hogy hogyan tudnám ezt megvalósítani.
2019. máj. 12. 20:23
 5/6 Z ***** válasza:
Én ha ilyen jóban vagyok valakivel akkor elkérném tőle az eredeti felvételt amin az a bizonyos pár perc szerepel. Esetleg egy másik megoldás, hogy ... igen letöltöd az egészet és kivágod azt a pár percet. Talán harmadik megoldás az lehet, hogy képernyőrögzítővel felveszed azt a pár percet. Szerintem más megoldás nem igazán van, de javítsatok ki, ha még is.
2019. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Google és persze a YouTube külön is a barátod. beírod a kereső mezőbe, hogy download video from YouTube és máris megvan, hogy tudod letölteni. ha már lent van, akkor meg csak be kell vágnod a videódba. ha montázsd csinálsz, akkor nyilván tudod, hogy kell egy videót bele tenni. ha nem akkor beírod a keresőbe, hogy video editing basics...
2019. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!