Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki nem látta véletlen?

3 évvel ezelőtt sikerült megtalalnom a Mester Tamás Altass el című számának a tabulator ős verzióját amit sikerült is megtanulnom. Ám azonban sikeresen elfelejtettem miután másfél éve nem gitaroztam. A tabulatort pedig nem találom egy istenért sem.

Valaki nem tudja hol találhat ék rá újra?

Mindenhol csak az akkordok vannak.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tabulátor, gitár, Altass el, Mester Tamás

máj. 14. 00:49  Privát üzenet  

A válasz
A tabulátor a caps locktól felfelé van, ott megtalálod ^_^ q-tól balra

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 14. 19:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Véletlen egybeesés, hogy a zenében 12 félhang van és 7 egész hang egy oktávban, vagy mivel ez a két szám jelentőségteljes volt a múltban ennyibe osztották el az oktávot, és utána ezt szoktuk meg?
Véletlen a vizet beleöntöttem a konvektorba, lehet baj belőle?
Mit csináljak ha ezen az oldalon véletlen kértem ajánlatot?
Lehet attól valami bajom ha a nyaki ütőér ahol van véletlen meg nyomtam?
Ez véletlen vagy átvertek? (Deichmann)
A barátom alsó ajkát megégettem hajvasalóval (én vasaltam a hajam, ő pedig lehajolt és véletlen belekapott) A szája hólyagos lett, viszont semmi gyógyírt nem találok rá....

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!