Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti rendeltetek már wish-ről?

Ti rendeltetek már wish-ről?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő amíg megérkéznek a termékek? Ha többmindent rendelek akkor minden meg fog érkezni? És egyszerre hozzák vagy külön-külön? Tényleg annyit kell fizetni amennyi meg van adva? Van olyan opció, hogy ingyenes szállítás?

2019. máj. 14. 09:48
 1/3 anonim válasza:
Olyan mint ebay. Ha többet rendelsz az egyesével fog kijönni, attol függ mennyi forgalmazótol rendeltél. De nekem eddig megjött minden. tényleg annyi amennyi oda van irva, de kb mindig annyi a szállítás mint amennyibe kerül a termék, és nagyon sokszor a termék küldője az ebay tehát egyszerüb onnan rendelni ott van ingyenes szállítás.
2019. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ott biztonságos a bankkártyás fizetés?
2019. máj. 14. 10:32
 3/3 anonim válasza:

Nállam sosem volt gons a bankárytás fizetéssel. Sőtt volt hogy visszautaltak ha valamit idő után szállítottak.

Azt hiszem kb másfél hónap a határidő. De van hogy megjön 2-3 hétre. Van olyan a keresőben ahol 7 napos kiszálítasos termékeket dob fel csak .

Elkell olvasni a véleményeket azoktól akik kommenteltem hogy tudd mire számithatsz. Nekem eddig minden ár érték arányban volt.

2019. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!