Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert all meg az ido egy...

Miert all meg az ido egy pillanatra? Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ráneztek egy orara,es par mp erejéig olyan,mintha nem járna. Nem megy a mp mutato. Aztan megy minden tovabb. Nektek is volt hasonlo elmeny? Mi tortenik ilyenkor?
2019. máj. 14. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt ilyen. Kb 1 masodperc ideig meg sem mozdult.
2019. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen. Talán az agy a szokásosnál gyorsabban dolgozza fel az információt, ezért tűnik olyankor úgy, hogy lassabban telne az idő.
2019. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érzéki csalódás lehet. (Vagy későn kapcsolta be a mátrix kezelője az órát. :)
2019. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem ez fordítva van.

Ránézek az órámra és el kezd végig futni anélkül, hogy bármit is tudnék csinálni.

múltkor gyorsan meg akartam nézni és rá (én érzékelésem szerint) 0,5 másodperccel a barátom csesztetett, hogy hogy tudok 40 másodpercig mozdulás nélkül nézni az órát.

Meg ijedtem és erre megint ránéztem az órára, hogy tényleg -e. Azon kaptam utána magam hogy levideózott.

Megmutatta. És tényleg. Lehet hogy én vagyok e szempontból hibás vagy a rosseb tudja...

2019. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elkalndoztál.
2019. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!