Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes tetoválást csináltatnom?

Lakatos Dzsorden kérdése:

Érdemes tetoválást csináltatnom?

Figyelt kérdés
Fekete mosogató vagyok egy étterembe ugye napi 13 órát dolgozom érdemes tetoválást csináltatnom ugy hogy 13 órán át vizel dolgozom?

2019. máj. 14. 14:27
 1/2 anonim válasza:

Az első 24oraban nem kéne hogy nagyobb mennyiségű víz érje

Legalábbis én első nap csak gyors atmostam

Viszont ha elkezd hamlani mosogatásnal nem biztos hogy higiénikus lenne

2019. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb 4 hétig nem kéne kiáznia egyáltalán. Szóval, ha meg tudod oldani, hogy ne érje víz, ne ázzon fel, akkor "érdemes". De mondjuk ha a combodra tetováltatsz, akkor nincs köze a mosogatáshoz.

Amúgy meg vannak szabadnapjaid, tervezel egy két hetes szabadságot és előtte, vagy első napján megcsináltatod, utána meg kezeled rendesen. Mosogatásnál úgyis gumikesztyű kötelező a HACCP alapján, de ha ügyesen dolgozol, akkor nem ázik be a nagy kesztyű sem. Lényeg, hogy rendesen ápold és tartsd be a tetováló által elmondottakat.

2019. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!