Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felismeri ezt a virágot...

Valaki felismeri ezt a virágot, növényt? Elég ramaty felvételek, de én is így kaptam.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2019. máj. 14. 19:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Szóval a második kép nem arról a virágról szól, amire kíváncsi vagyok. :-)
2019. máj. 14. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ember egy nőnemű europid, a kutya egy vizsla, a növényről meg lövésem sincs... :D

(Ha ki tudod deríteni, pontosan hol készült a fénykép, utána lehet nézni, hogy azon a tájegységen milyen típusú növények fordulnak elő leggyakrabban.)

2019. máj. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy yukka fajta.
2019. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fű meg sózva egy kis gyommal megöntözve egy kis kerítéssel.

Najó igazából szerintem nárcisnak az alja: [link]

2019. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A levelei nem passzolnak a Yukkákhoz. Egy rakat képet végignyaltam már a témában és nem találok hasonlót. Ettől még lehet.

Kb. három éves és a virágzata olyan 50 centire volt a földtől a fő hajtás hegyén. Elágazásai is vannak a „fának”.

Egy kertben készült, itt az országban. Sajnos én nem tudtam odamenni, mikor virágzott, a tulajtól meg ez a fénykép is nagy teljesítmény.

2019. máj. 15. 07:39
 6/7 anonim ***** válasza:

A yukkának sok fajtája van, például ezek:

[link]

2019. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Yukkaféléket nézegetve még csak hasonló levelűt sem találok.

Ha minden összejön, akkor a jövő héten én is a közelébe kerülök és megpróbálok egy-két használható képet lőni.

A virágról már nem, az nagyon hamar elnyílt.

2019. máj. 17. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!