Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Cras nevű felhasználó kérdése:

Hecht 6208 ágdaráló: az apríték, amit készít, kályhában égethető? Nem túl por szerű? (Tehát nem robban be? ) Az aprítékát terítve kell szárítani, vagy ha hálós zsákban tárolom, az is elég? Úgy általában megbízható ez a gép?

Keress kérdéseket hasonló témákban: 6208, ágdaráló, ágaprító, mulcsozás

máj. 15. 18:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Puremana vélemény?
Tudtok nekem ajánlani olyan oldalakat/appokat, ahonnan minőségi cuccokat lehet rendelni és megbízható?
Érdemes venni 2007-ess Subaru Justyt 998 cm3-et? Ezalatt arra gondolok, hogy megbízható kis autó?
Szeretnék rendelni a sneakerstuffon egy cipőt, de nem tudom hogy megbizható oldal -e . Van esetleg valakinek valami tapsztalata róla?
Feeder bot és orsó vásárlás előtt állok, tudnátok megbízható, márkás terméket ajánlani? Daiwaban és shimanoban gondolkodtam, folyón horgászok!
Megbízható márka-e a shark, amikor kerti kisgépről, nevezetesen ágaprítóról van szó?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!