Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem kezd visszatérni...

Úgy érzem kezd visszatérni egy régi függőségem, a számítógép (szerepjáték). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is szeretnék elnézést kérni azért mert nem tudom melyik kategóriába rakjam a kérdésem.Kicsit számítógép,játék,önismeret és függőség a téma.

Több évvel ezelőtt kezdtem olyan játékokkal játszani gépen ami a Való életet szimulálják.Lehetett benne az ember rendőr tűzoltó maffiózó stb és egy adott karakter életét lehetett iranyítani(gta roleplay amúgy, de nincsen akkora tábora a műfajnak ezért írom így). Szinte az egész tinédzser korom azzal ment el hogy ilyen játékokkal játszottam. Napi 14-16 órát is végig tudtam játszani nevetgélve és vidáman. Két éve elhatároztam hogy változtatok és normális életet fogok élni.Azóta jól tanulok,vannak barátaim(igaziak),barátnőm akit nagyon szeretek,szóval jó az életem. Pár napja viszont előtört belőlem nosztalgia. Folyamatosan késztetést érzek arra hogy új emberekkel újra bele kezdjek egy ilyen játékba és nem tudok mit tenni nagyon megőrjít.Valaki tudja mit tehetnék?esetleg akik úgy 2010-2017 környékén játszottak roleplayt és itt vannak,veletek van hasonló?

( helyesírásért Bbocsi telefonról vagyok)



2019. máj. 16. 00:03
 1/4 Gimes Katalin válasza:
Keress fel egy addiktológiai konzultáns (én pl. az vagyok) vagy egy önsegítő csoportot.
2019. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz egy filmet, játssz valami gagy casual jâtékot, ami csak 20 percig köt le.

Nekem ez szinte mindig bejön, mert nekem ez az érzés akkor van mikor az agyam túltelítődik a való élettől.

2019. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ladásguszti1 válasza:
menj le edzeni, utána dugjatok egy jót a nőddel aztán jóvilág :D
2019. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3, nincs nője, majd anyukáddal fog dugni, nem?
jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!